O kancelarii

Kancelaria adwokacka adwokata Mateusza Zbrojewskiego świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno osobom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym poszukującym stałej obsługi prawnej.

Kancelaria mieści się w centrum Łodzi, przy jednej z głównych ulic miasta – ul. Piotrkowskiej. Obszar działania Kancelarii nie ogranicza się jednak tylko do miejsca siedziby, a obejmuje całe województwo łódzkie, zapewniając swoim Klientom możliwość reprezentacji przed sądami, organami egzekucyjnymi i administracyjnymi oraz innymi podmiotami m.in. w Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim, Pabianicach, Sieradzu, Zduńskiej Woli, Łasku oraz Zgierzu.
W celu zwiększenia dostępności usług prawnych, ułatwienia kontaktu oraz wyjścia naprzeciw oczekiwaniom Klientów, została również uruchomiona filia Kancelarii w Bełchatowie przy ul. 19 Stycznia.

Dokładne dane teleadresowe siedziby oraz filii Kancelarii znajdują się w zakładce Kontakt.

Obsługa prawna może być świadczona zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Mając na względzie potrzebę zapewnienia sprawnej i kompleksowej obsługi, adwokat Mateusz Zbrojewski współpracuje z kancelariami komorniczymi i notarialnymi w Łodzi oraz Bełchatowie.

Adwokat Mateusz Zbrojewski

Mateusz Zbrojewski rozpoczął studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim w 2007 r. W toku studiów był nagradzany za osiągnięcia naukowe, wielokrotnie otrzymując z tego tytułu stypendium Rektora Uniwersytetu Łódzkiego. W 2012 r. z wynikiem bardzo dobrym obronił pracę magisterską w Katedrze Postępowania Karnego i Kryminalistyki pt. „Oskarżony jako źródło dowodowe”, napisaną pod kierunkiem Sędziego Sądu Najwyższego prof. zw. dr. hab. Tomasza Grzegorczyka.

W latach 2013-2015 odbywał aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi, zdobywając w tym czasie cenne doświadczenie zawodowe zarówno podczas zajęć dydaktycznych, jak i pracy w prężnie rozwijających się łódzkich kancelariach. Mateusz Zbrojewski w pierwszym okresie swojej drogi do zawodu adwokata pracował w Kancelarii adwokackiej Acta Vera, prowadzonej przez adwokata Marcina Komorowskiego, a następnie w Kancelarii adwokackiej adwokata Andrzeja Śmigielskiego, jednego z partnerów adwokackiej spółki partnerskiej Wodo i Partnerzy, założonej przez Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi – Zbigniewa Wodo.

Mateusz Zbrojewski w 2016 r. zdał państwowy egzamin adwokacki oraz został nagrodzony przez Okręgową Radę Adwokacką za uzyskanie najwyższego wyniku spośród wszystkich osób egzaminowanych na terenie Izby Adwokackiej w Łodzi.

Adwokat Mateusz Zbrojewski specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, świadcząc pomoc prawną przede wszystkim w sprawach gospodarczych, odszkodowawczych, rodzinnych oraz spadkowych. Jego Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, w tym w formie spółek prawa handlowego.

Z uwagi na biegłą znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie, udokumentowaną certyfikatami CAE (Certificate in Advanced English) oraz TOLES (Test Of Legal English Skills), adwokat Mateusz Zbrojewski udziela pomocy prawnej również w tym języku.

Poza prowadzeniem własnej praktyki, Mateusz Zbrojewski od początku wykonywania zawodu stale współpracuje z adwokacką spółką partnerską Wodo i Partnerzy.

W celu zwiększenia dostępności usług prawnych świadczonych przez Kancelarię, w 2016 r. adwokat Mateusz Zbrojewski wraz z adwokatem Andrzejem Śmigielskim utworzył filię Kancelarii adwokackiej w Bełchatowie, w ramach której wspólnie świadczą pomoc prawną osobom indywidualnym oraz lokalnym przedsiębiorcom.

Adwokat Andrzej Śmigielski

Andrzej Śmigielski w 2007 r. ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim, uzyskując wynik bardzo dobry, a następnie w latach 2008-2011 odbywał aplikację adwokacką pod patronatem Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi – Zbigniewa Wodo.

Od 2011 r. prowadzi własną, dynamicznie rozwijającą się kancelarię adwokacką, specjalizując się w m.in. w prawie cywilnym i gospodarczym, w ramach której prowadzi obsługę prawną ponad 20 podmiotów gospodarczych. Od kilku lat współpracuje z jedną z największych i najbardziej renomowanych kancelarii prawnych w Polsce – Domański Zakrzewski Palinka Sp. k. w Warszawie.

Adwokat Andrzej Śmigielski jest także autorem artykułów naukowych z zakresu prawa cywilnego (publikowanych m.in. w Biuletynie Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości) oraz porad prawnych na łamach prasy (m.in. Dziennika Łódzkiego), występuje również w roli eksperta w programach telewizyjnych. Od 2016 r. jest sędzią Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Łodzi.

Siedziba kancelarii

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Mateusz Zbrojewski
ul. Piotrkowska 270 lok. 421
90-361 Łódź

Filia kancelarii

ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 14
97-400 Bełchatów

Kontakt

tel: 792 480 688
tel./fax: 42 686 73 01
kancelaria@adwokatzbrojewski.pl

P T I Tw

Oferta: adwokat bełchatów, adwokat łódź, adwokat łódź odszkodowania, adwokat rozwód łódź, adwokat spadek łódź, attorney lodz, dobry adwokat bełchatów, dobry adwokat łódź, dobry prawnik bełchatów, dobry prawnik łódź, kancelaria adwokacka bełchatów, kancelaria adwokacka łódź, kancelaria prawna bełchatów, kancelaria prawna łódź, lawyer lodz, obsługa prawna łódź, prawnik bełchatów, prawnik łódź, radca prawny bełchatów, radca prawny łódź, windykacja Łódź, windykacja Bełchatów, obsługa prawna Bełchatów

Tagi:

Radca prawny Łódź, kancelaria prawna Bełchatów, kancelaria prawna łódź, kancelaria adwokacka łódź, kancelaria adwokacka Bełchatów, attorney lodz, lawyer-lodz, adwokat Łódź, lawyer-łódź, windykacja Bełchatów