O KANCELARII

Kancelaria adwokacka adwokata Mateusza Zbrojewskiego świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno osobom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym poszukującym stałej obsługi prawnej.

Kancelaria mieści się w centrum Łodzi, przy jednej z głównych ulic miasta – ul. Piotrkowskiej. Obszar działania Kancelarii nie ogranicza się jednak tylko do miejsca siedziby, a obejmuje całe województwo łódzkie, zapewniając swoim Klientom możliwość reprezentacji przed sądami, organami egzekucyjnymi i administracyjnymi oraz innymi podmiotami m.in. w Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim, Pabianicach, Sieradzu, Zduńskiej Woli, Łasku oraz Zgierzu.
W celu zwiększenia dostępności usług prawnych, ułatwienia kontaktu oraz wyjścia naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zostały również uruchomione filie Kancelarii w Bełchatowie przy ul. Lecha i Marii Kaczyńskich oraz w Konstantynowie Łódzkim przy pl. Kościuszki.

Dokładne dane teleadresowe siedziby oraz filii Kancelarii znajdują się w zakładce Kontakt.

Obsługa prawna może być świadczona zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Mając na względzie potrzebę zapewnienia sprawnej i kompleksowej obsługi, adwokat Mateusz Zbrojewski współpracuje z kancelariami komorniczymi i notarialnymi w Łodzi, Bełchatowie oraz Konstantynowie Łódzkim.

ADWOKAT MATEUSZ ZBROJEWSKI

Adwokat Bełchatów, Adwokat Łódź, Kancelaria adwokacka Bełchatów, Kancelaria adwokacka Łódź, Adwokat Łódź odszkodowania, Obsługa prawna Łódź, Prawnik Bełchatów, Prawnik Łódź, Radca prawny Bełchatów, Radca prawny Łódź, Adwokat rozwód Łódź, Adwokat spadek Łódź, Attorney Lodz, Dobry adwokat Bełchatów, Dobry adwokat Łódź, Dobry prawnik Bełchatów, Dobry prawnik Łódź, Kancelaria prawna Bełchatów, Kancelaria prawna Łódź, Lawyer lodz, Windykacja Łódź, Windykacja Bełchatów, Obsługa prawna Bełchatów

Mateusz Zbrojewski rozpoczął studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim w 2007 r. W toku studiów był nagradzany za osiągnięcia naukowe, wielokrotnie otrzymując z tego tytułu stypendium Rektora Uniwersytetu Łódzkiego. W 2012 r. z wynikiem bardzo dobrym obronił pracę magisterską w Katedrze Postępowania Karnego i Kryminalistyki pt. „Oskarżony jako źródło dowodowe”, napisaną pod kierunkiem Sędziego Sądu Najwyższego prof. zw. dr. hab. Tomasza Grzegorczyka.

W latach 2013-2015 odbywał aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi, zdobywając w tym czasie cenne doświadczenie zawodowe zarówno podczas zajęć dydaktycznych, jak i pracy w prężnie rozwijających się łódzkich kancelariach. Mateusz Zbrojewski w pierwszym okresie swojej drogi do zawodu adwokata pracował w Kancelarii adwokackiej Acta Vera, prowadzonej przez adwokata Marcina Komorowskiego, a następnie w Kancelarii adwokackiej adwokata Andrzeja Śmigielskiego, jednego z partnerów adwokackiej spółki partnerskiej Wodo i Partnerzy, założonej przez Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi – Zbigniewa Wodo.

Mateusz Zbrojewski w 2016 r. zdał państwowy egzamin adwokacki oraz został nagrodzony przez Okręgową Radę Adwokacką za uzyskanie najwyższego wyniku spośród wszystkich osób egzaminowanych na terenie Izby Adwokackiej w Łodzi.

Adwokat Mateusz Zbrojewski specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, świadcząc pomoc prawną przede wszystkim w sprawach gospodarczych, odszkodowawczych, rodzinnych oraz spadkowych. Jego Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, w tym w formie spółek prawa handlowego.

Z uwagi na biegłą znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie, udokumentowaną certyfikatami CAE (Certificate in Advanced English) oraz TOLES (Test Of Legal English Skills), adwokat Mateusz Zbrojewski udziela pomocy prawnej również w tym języku.

W celu zwiększenia dostępności usług prawnych świadczonych przez Kancelarię, w 2016 r. adwokat Mateusz Zbrojewski utworzył filię Kancelarii adwokackiej w Bełchatowie, zaś w 2019 r. także w Konstantynowie Łódzkim, w ramach których świadczy pomoc prawną osobom indywidualnym oraz lokalnym przedsiębiorcom.

SIEDZIBA KANCELARII

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Mateusz Zbrojewski
ul. Piotrkowska 270 lok. 421
90-361 Łódź

FILIA KANCELARII

ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 14
97-400 Bełchatów

Pl. Kościuszki 16
95-050 Konstantynów Łódzki

KONTAKT

tel: 792 480 688
tel./fax: 42 686 73 01
kancelaria@adwokatzbrojewski.pl